Oblastný futbalový zväz Liptovský Mikuláš

Úradná správa č.: 13 zo dňa 17. októbra 2011

LIPTOVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ 141011

 

ÚRADNÁ SPRÁVA č. 13/2011-12

ŠPORTOVOTECHNICKÁ KOMISIA

  1. Berieme na vedomie dopis FK Pribylina a tento odstupujeme KR.

KOMISIA MLÁDEŽE

  1. Kormanov pohár K.Lehota - Bobrovec nariaďujeme odohrať na základe vzájomnej dohody 21.10.2011 o 15.30 h. Na vedomie KR.

  2. Žiadame FK domáce družstvá Švošov, Lisková, L.Štiavnica, Kalameny o zaslanie zápisov zo stretnutí: II. A žiaci 1. kolo Švošov - Ľubeľa, I.trieda žiaci 4. kolo Lisková - L.Revúce, I. trieda žiaci 6. kolo L.Štiavnica - Dúbrava, Kormanov pohár Kalameny - L.Teplá.

  3. Nariaďujeme odohrať 12. kolo I. trieda žiaci L.Revúce - L.Sliače v sobotu 22.10.2011 o 11.45 h. Na vedomie KR.

MATRIČNÁ KOMISIA

  1. Peter Kumančík, Jamník - Iľanovo, prestup zamietnutý, nesúhlas materského FK.

KOMISIA ROZHODCOV

  1. Absencie: R Pál /L.Štiavnička - Podtureň dospelí/, R Pál, R Božek /Ludrová - L.Lúžna žiaci/.

  2. Žiadosť FK Pribylina KR prerokovala a zobrala na vedomie.

DISCIPLINÁRNA KOMISIA

  1. Filip Siruček 940315 Dúbrava 1 MFS nepodm. 1-5a od 9.10.2011.

  2. Lukáš Velgos 901113 L.Ondrej 3 MFS nepodm. 1-3a, od 10.10.2011. Za prerokovanie uhradí FK L.Ondrej 6.- + 6.- Eur do 25.10.2011.

  3. Roman Dančo 12.3.1971 VD Ľubochňa upúšťa od potrestania, čl. 18.

  4. Predvolávame na deň 20.10.2011 o 15.30 h. R Miroslav Antol, AR1 Ľubomír Sekej, a hlavného usporiadateľa z MFS Demänová - Lisková.

 

DELEGAČNÝ LIST č. 12/2011-12

Dospelí I. trieda 12. kolo 23.10.2011 o 14.00 h.

L.Teplá - Kvačany Pačan Šimovič Oravec - Pozor, Smreč.Žiar - Lisková del. D.Sekej Tomo - Galko, L.Ján - Demänová Ľ.Sekej Smatana Žuffa ml. - Makovický, Pribylina - Jamník del. Pál Pašák - Chovanec, Beňadiková - Ľubeľa Ručka Zlejší Žuffa st. - Mertoš, Sv.Kríž - Hubová 10.30 Žuffa st. Novota Rajniak - Chudý, Švošov - L.Sliače Svrčan Gloss Matula - Chovanko

Dospelí II. trieda 12. kolo 23.10.2011 o 14.00 h.

Iľanovo - P.Ľupča Novota E.Drahovský Rajniak - Vyšný, Hybe - L.Lúžna Roštek nemec Hradský, Východná - Vavrišovo Petrík Kubáň Janovec - Chudý, L.Štiavnička - Ľubochňa Švorčík Lisý Švidroňová, Komjatná - Bobrovec Lauček Dudáš Krčula, Gálovany - Podtureň Kružliak Michnik Morávka, B.Potok - L.Revúce 10.30 Gallo Laučík Šimun

Dorast I. trieda 12. kolo 22.10.2011 o 14.00 h.

Bobrovec - Sv.Kríž Šimun Morávka, Smreč.Žiar - Dúbrava Šimovič Smatana, Ondrašová - Iľanovo Rajniak Novota, Ludrová - L.Štiavnica Pál Gloss, Ľubochňa - Švošov Matula Hradský, Hubová - L.Lúžna Janovec Roštek, Palúdzka - Lúčky Oravec Žuffa ml.

Žiaci I. trieda 12. kolo 22.10.2011 o 11.45 h.

L.Lúžna - Palúdzka Pašák Pilch, Východná - Lisková 23.10. Kubáň, Likavka - Černová 23.10. Podhorský Pilch, L.Štiavnica - Ľubochňa 23.10. Lisý Švorčík, Dúbrava - Bobrovec 23.10. Bruncko Prončák, Ludrová - B.Potok 23.10. Tholt Švidroňová, L.Revúce - Sliače Veselovský

Kormanov pohár 9. kolo 20.10.11 o 15.30 h.

A: Lisková - Sliače Pilch, Dúbrava - Kalameny Tomo, L.Lúžna - Ľubochňa Bella, Ružomberok - Stankovany v Stankovanoch Božek, B: K.Lehota - Bobrovec 21.10. Novota, Sv.Kríž - Z.Poruba Šmigura, L.Hrádok - Východná Lauček, Demänová - L.Mikuláš Neuman, Palúdzka - Iľanovo Lisý

SsFZ

Žiaci SŽ,MŽ III.liga Z.Poruba - Blatnica 16.10.2011 o 10.00 a 12.00 h. R Šimovič

Zmeny a doplnky DL 11.

Dospelí I. trieda: Ľubeľa - Pribylina A1 E.Drahovský, Jamník - L.Ján A2 Lintner, Lisková - Kvačany A1 Žuffa A2 Hradský, Dospelí II. trieda: L.Revúce - Gálovany DZ Chovanko, Podtureň - Komjatná A2 Šimovič, Ľubochňa - Východná A1 Dudáš, A2 Pašák, Vavrišovo - Hybe DZ Galko, Dospelí III. B trieda: P.Lehota - Jakubovany R Lintner, Uh.Ves - Ondrašová A1 Tholt, A2 Prončák, DZ Klepáč, Dorast I. trieda: Palúdzka - Bobrovec R Šimovič, L.Lúžna - Ľubochňa R Pál, Iľanovo - Smreč.Žiar A1 E.Drahovský, Žiaci I. trieda: Sliače - Ludrová R odd. R, Ľubochňa - Likavka R Pašák, Lisková - Palúdzka R Hradský A1 Žuffa st. Žiaci II. A trieda: Švošov - L.Teplá R Krčula A1 Michnik, Ľubeľa - Ivachnová R E.Drahovský, Roštek na žiakov necestuj, L.Sielnica - L.Štiavnička R odd. R.

 

Jaroslav Vaňo Vladimír Hubka

predseda LFZ sekretár LFZ


Späť